O Salonach
Thai Massage Studio
ul. Wojska Polskiego 2/U8 Platan Tower
Z licznych podróży po Azji przywiozłam dwie ogromne tęsknoty. Za wyśmienitym jedzeniem i masażami.
Dlaczego by nie przywieźć ich tutaj? I dzielić się tą wspaniałością z innymi…
Tak właśnie 4 lata temu powstał nasz pierwszy Salon masażu tajskiego a po 2 latach kolejny, w którym rozszerzyliśmy specjalizację o masaże balijskie.
W obu naszych Salonach pracują wybitne specjalistki, które jak opisują nasi klienci – wiedzą co robią i masują doskonale. Wykonują masaże terapeutyczne a jednocześnie głęboko relaksujące. Tylko wieloletnie doświadczenie naszych terapeutek daje tak doskonały efekt. I właśnie dlatego klienci wracają do nas, polecają nas swoim znajomym i chwalą niezmiennie. To w naszych Salonach stawiają pierwsze i ostatnie kroki podczas pobytu urlopowego w Świnoujściu.
Jak mawiają – urlop bez waszego masażu to jak nie dokończony urlop, a nawet nie zaczęty
THAI MASSAGE STUDIO cieszy się ogromnym uznaniem i popularnością.
Przede wszystkim klienci chwalą doskonałą jakość, profesjonalizm i szeroki wybór specjalistycznych masaży tajskich ale też swobodę w porozumiewaniu się w językach niemieckim i angielskim, przyjazną atmosferę i spokój jaki tu panuje. Poza tym zachwyceni są wystrojem wnętrz, który od razu przenosi w krainę azjatyckiego odpoczynku, oryginalnym wyposażeniem i czystością. O każdy szczegół dbamy w naszych Salonach każdego dnia.
Paradise Bali & Thai Massage
Galeria Promenada ul. Żeromskiego 79
O te same cechy zadbaliśmy w drugim naszym Salonie PARADISE.
Dla wygody naszych klientów stworzyliśmy go tuż przy plaży, przy słonecznym tarasie, z widokiem na wydmy i zieloną promenadę zdrowia. Salon znajduje się w Galerii Promenada na 2 piętrze, gdzie wygodnie możecie dostać się windą. To tutaj oprócz całej gamy masaż tajskich proponujemy również uduchowione i niemalże święte masaże balijskie. Czym one różnią się od tajskich? Przyjdź i poczuj na sobie te subtelne różnice kultur i technik Tajlandii i Indonezjii.
Oba Salony stanowią atrakcyjną, wyjątkową i niepowtarzalną,
bo od początku do końca , zwizualizowaną przeze mnie ofertę najlepszej
regeneracji, relaksu i odprężenia w oryginalnym wydaniu i dobrych cenach.
Wraz z całym naszym zespołem serdecznie zapraszam w nasze przyjazne progi …
Milena Michalczyszyn
Designed and created by: