Relaksacyjny masaż Balijski

Masaż balijski to absolutnie wyjątkowa oferta dotyku i uwolnienia napięć z ciała. PARADISE – nazwa naszego Salonu, obrazuje stan w jakim poczujesz się po masażu balijskim. Jest niezwykle subtelny, gdyż tacy właśnie są Balijczycy. Ich kultura bycia na co dzień jest absolutnie innym światem, odmiennym od naszego europejskiego stylu życia. Eteryczne połączenie się z energią kosmosu, natury ale i przodków czyni Balijczyków jak gdyby aniołami stąpającymi po ziemi. Głęboki szacunek do wszystkiego co ich otacza oddają w każdej relacji, z każdym napotkanym człowiekiem.
Masaże balijskie są delikatne, subtelne ale nie należy mylić ich z byle jakim mizianiem. Ich technika dotyku daje najgłębszy relaks, uwalnia bóle, migreny i napięcia ciała. Odblokowuje prawidłowy przepływ energii.

MASAŻ RELAKSACYJNY wzbogacony jest aromaterapią. Do naturalnego oleju kokosowego. Którym masujemy w naszym Salonie dodajemy naturalne ekstrakty z drzewa sandałowego i balijskich kwiatów. Produkty te sami sprowadzamy z wysp Indonezjii.

Designed and created by: